Kim jestem?

Sprawcą zamieszania jestem ja.  Nazywam się Kasia Panejko-Wanat i jestem. No właśnie kim? Przewodnikiem. Czasem to przewodnictwo nazwiemy rodzicielstwem (jestem matką dwójki nastolatków :), czasem (psycho)terapią, mentoringiem, coachingiem czy mediacją. Najczęściej idę trochę z tyłu, daję przestrzeń, czasem obok trzymając za rękę, bądź nie, ale nie boję się też  poprowadzić. Mam doświadczenie w pracy w pierwszym Ośrodku Monaru w Polsce- Ośrodku MONAR w Głoskowie, miejscu o którym się mówiło, że jest Uniwersytetem Życia, w Poradniach, Klubach Młodzieżowych, Organizacjach Pozarządowych.  Wciąż się uczę i rozwijam. JESTEM. NIE OCENIAM. SŁUCHAM. ZAMIAST RAD DAJĘ PRZESTRZEŃ. Inspiruję się filozofią Jaspera Juula oraz Terapią Skoncentrowaną na Rozwiązaniach. W pracy często posługuję się kartami metaforycznymi. 

Z zamiłowania jestem podróżniczką, jeżdżę na wyprawy rowerowe, wspinam się, w zimie jeżdżę na nartach wszelkiego rodzaju, od niedawna żegluję. 

UPRAWNIENIA: specjalista psychoterapii uzależnień, mediator sądowy, coach, doradca zawodowy, członkini Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Skoncentrowanych na Rozwiązaniach

Oczywiście nie dałabym rady sama, więc współpracuję, tak aby każdy otrzymał optymalne wsparcie.

qradosci@gmail.com

+ 48 603 69 29 29

Q

Umów się na wizytę

Skontaktuj się z nami

mail: qradosci@gmail.com

tel. +48 603 69 29 29 

ul. Małopolska 36/8

54-032 Wrocław

PORTALE SPOŁECZNOŚCIOWE:

"Nie można uciec od samego siebie przenosząc się z miejsca na miejsce" Ernest  Hemingway

Jeśli jesteś gotowy/ gotowa na podróż do siebie, zamiast ucieczki od siebie przyda się przewodnik. Znajdziesz go tutaj.